| xxBRDxx a întrebat:

Am internet de la digi si am intrat pe pagina de configurare rooter treaba cu http://xxxxxxxx si am dat disable wifi si problema este ca acum vreau sa intru inapoi pe pagina sa ii dau enable dar nu merge pentru ca nu sunt conectat la acea retea deci ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Incearca sa te conectezi la acel router prin cablu de pe un pc/laptop

| xxBRDxx explică (pentru Ironwin):

Problema este ca routeru este conectat prin cablu cu alt router care acela este conectat la fir la stâlp..routeru respectiv îl foloseam doar la wifi

| Ironwin a răspuns (pentru xxBRDxx):

Ce spui tu nu are logica. Te conectezi prin cablu de router-ul care avea reteaua wifi si rezolvi problema.