| Alexzxc a întrebat:

Salut, am internet de la romtelecom (clicknet) cu wireless. Pana de curand era router, am sunat la cei de la romtelecom si pentru 2 euro in + pe luna mi l-au facut static. Problema este ca atunci cand intru pe tplinklogin.net (adresa de la wireless, sper ca nu am facut reclama) si dau Detect IP imi spune ca-i router (sunt sigur 100% ca-i static). Chestia asta ma cam incurca la unele treburi...stie cineva cum as putea s-o rezolv?

1 răspuns:
| okta03 a răspuns:

Ce parere ai despre videoclipul meu? http://www.youtube.com/watch?v=bGmfH9jLFJI&feature=youtu.be