| king4aday a întrebat:

Sper ca am ales categoria corecta. happy Am un router HAUWEI HG655b de la Romtelecom, cu abonament Clicknet. As vrea sa-mi schimb IP-ul pentru ca, am fost bannat de pe un forum pentru o problema foarte simpla: mi-am permis sa contrazic un moderator care se dadea clarvazator. Am facut asta in modul cel mai civilizat posibil deci, nu e vorba de smecherii pe internet. As vrea sa-mi schimb IP-ul pentru a-i mai da o replica. Am incercat cu repornire, scos din priza cateva minute, n-a avut efect. Nu cred sa am IP static pentru ca, tata mi-a zis ca nu a cerut asa ceva cand a facut contractul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului. Poate inveti ceva din asta si alta data iti vezi de treaba ta!

| king4aday explică (pentru anonim_4396):

Mi-am vazut de treaba, stai linistit. Nu de razbunare e vorba ci, de o simpla postare intr-un forum. Nu injur, nu am atacat pe nimeni doar am avut opinie diferita fata de moderatorii forumului. Asa ca, ia-o mai usor cu facut prost pe cineva cand nici nu ma cunosti. O zi faina.