| Narcis1234 a întrebat:

Salut am internet de la romtelecom de cativa ani..eu l-am avut conectat la pc prin lan cu placa de retea.dar acum de 2-3 zile nu imi mai merge am modem HUAWEI SmartAX MT882. placa de retea este instalat imi apare ca e instalata la local area connection imi apare ca e connectat si trimite si primeste pachete.dar nu ma lasa sa intru pe IE si Y! m, si nici pe 192.168.1.1 nu ma lasa.prin usb imi merge netul da greu. am placa de retea nVIDIA 100mb/s si folosesc driverul care l-am folosit tot timpul si a mers fara probleme dar acum nu mai merge decat prin usb.imi puteti spune ce are?

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

In primul rand trebuie verificat modemul, posibil sa nu mai functioneze corespunzator.

| danteewerr a răspuns:

Mergi la rds... Rom-telecomul este de cacao. Știe toată lumea.