| maxfan a întrebat:

Salut am intrat pe un site necunoscut si apoi a intrat automat pe un alt site pe care scria ip meu si ca am votat siteul acela necunoscut, dar fara cererea mea. Ce s-a intampla?

1 răspuns:
| ionut4chat a răspuns:

Poate ca acel website vrea utilizatori, asa ca tia memorat pc tau ca si vizitator, ai grija ca unele poate sa iti intre in pc si sa iti introduca in Sistem32 un "Trojan" si ataca permanent pc tau pana iti ajunge la eruari marete, oricum ti-as sugera sa folosesti ca navigator principal:
Mozilla sau Maxthon 3
le poti descarca dupa websiteul meu official:
http://www.ionut4chat.yolasite.com/navigator.php
Succes!