| AstroAlex59 a întrebat:

Salut, am modem de internet de la Cosmote si daca descarc gratuit imi ia din volumul de date pe care il am?

2 răspunsuri:
| raidxp a răspuns:

happy Da! normal ca iti ia, si nu uita! orice navigare pe internet presupune un download si un upload, deci traficul se consuma si fara sa descarci nimic, doar navigand pe internet

| OneGentleman a răspuns:

Daca descarci gratis inseamna ca aplicatia este free, insa tu esti taxat(a) dupa cati MB are ceea ce vrei sa descarci, deci in cazul in care ai MB inclusi esti taxat(a) din acei Mb inclusi iar daca ai trafic nelimitat fii fara grija happy