| MaraloiuGeorge a întrebat:

Salut
Am nevoie de ajutor urgent pentru că game of thrones apare Maine la 4 AM și trebuie să activez pachetul suplimentar de la Telekom... Dar serviciul relații cu clienții este închis și am înțeles că mai am o șansă. Accea fiind de a activa prin aplicatia My Account in care mi-am adăugat datele dar nu știu cum pot adăuga acel serviciu. Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| Acid007 a răspuns:

Valar Morghulis!

Poţi încerca să îl vezi online, asta dacă nu ai reuşit până acum să activezi. Şi eu stau treaz noaptea asta să văd primul episod!