| StilSanatos a întrebat:

am o problema, vreau sa-mi activez serviciul mms pe tel meu, am lg kp 502, am sunat la relatii cu clientii si mi-au trimis setarile manuale, numai ca nu am inteles nimic din mail-ul lor, era acolo un link pe care nu puteam intra, apoi am intrat si pe cosmote.ro dar tot nu le-am gasit, ma ajuta cineva? cum pot activa? va pup

2 răspunsuri:
| brio6267 a răspuns:

Deschide cont pe LG si spune ca nu sti limba engleza te vor ajuta cei de la reprezentanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu vreau sa-mi activez adrde mail si nu stiu dar daca na u stii du-te naibii si futo pe mata din partea mea boule nu-ti face grij