| predator64 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutorul vostru.am un televizor vortex VTV21K2 si tocmai am luat media box de la UPC si nu merge telecomanda la sonor si am nevoie de un cod stie cineva care e acel cod.in manualul lor de instructiuni sunt coduri da nu pentru televizorul meu. dau funda la cine ma ajuta merci mult

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Salut. Eu am lucrat la UPC si in cazul in care niciun cod nu iti merge din acea cartulie, trebuie sa il programezi automat. Nu mai stiu exact care este comanda, insa sigur se gaseste in acea carte. Stiu ca trebuie sa tii apasat butonul rosu etc. Repet, sigur gasesti acolo.