| LifeIsFine6243 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru in legatura cu ASUS RMA! Am completat formularul iar dupa am primit un mail. Totul e ok? acum trebuie doar sa astept sa vina sa imi ridice produsul pentru reparare?

Răspuns Câştigător
| Gamer2000 a răspuns:

1. Dureaza maxim 3 zile pana ti-l ridica
2. Il primesti reparat in maxim 5 zile
3. Garantia nu mai este valabila doar in cazur ruperii sigilului. In cazul tau garantia este valabila. Funda?

3 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Pana acum totul ok, asteapta sa vina curierul, urmaresti produsul, si vezi de la service ce iti trece in fisa produsului.

| Gamer2000 a răspuns:

Da, vei fi contactat de un courier si urmeaza ridicarea produsului!

| LifeIsFine6243 explică (pentru Gamer2000):

3 intrebari mai am. 1.Cat o sa dureze pana o sa il ridice? 2.Cat dureaza pana o sa il primesc inapoi? 3.Este vorba de un laptop pe care am garantie. Daca unul dintre suruburi a sarit mai este valabila garantia?

| Gamer2000 a răspuns (pentru LifeIsFine6243):

1. Dureaza maxim 3 zile pana ti-l ridica
2. Il primesti reparat in maxim 5 zile
3. Garantia nu mai este valabila doar in cazur ruperii sigilului. In cazul tau garantia este valabila. Funda?