| B3cKham a întrebat:

Am nevoie de cineva care se pricepe la calculatoare ( de preferat cineva care lucreaza in domeniu > ). Nu ma refer la cineva care stie sa ruleze anumite programe, ci la cineva care se pricepe la asamblarea pieselor, care isi poate da seama de ce s-a stricat un anumit calculator, de ce are probleme un calculator. Va rog sa-mi dati un mesaj privat cu id-ul vostru de mess pentru mai multe informatii...pentru ca am o problema cu calculatorul.

P. S. Va rog sa fiti seriosi, nu pusi pe gluma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca vrei iti spun eu tot ce vrei.vezi sa imi rasp cat mai repede ca te uit asa.id:vivi_v32

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ce intrebare... macar daca i tratat si tu oamenii cu mai mult respect. laughing cine se pricepe cu adevarat nu o sa iti raspunda la intrebarea asta!