| 07gabriel07 a întrebat:

AM nevoie de niste sugestii pentru volane pentru euro truck simulator 2. volanul vreau sa mearga ca cel din joc. am mai avut un acme si se rotea doar 90 de grade cred si se sincroniza foarte rau cu cel din joc. volanele sa nu fie prea scumpe deoarece am un buget mai mic. a gandesc ca pentru ets 2 trebuie ceva de 360 de grade. MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

(Minimul) pentru o experienta placuta de joc ar fi DrivingForce GT, la second Hand. Are 900 grade, Force Feedback, frane pe gaz, si raspunde bine. (nu l-am avut, am G27)
Gasesti pe la 220-240 lei.
EDIT> la pretul de mai sus erau odata. Acum pe OLX gasesti doar intre 400-500.
Daca nu ai banii astia, atunci cauta tot pe olx Thrustmaster intre 200-250 lei

https://www.olx.ro/......9j8Zd.html

| 07gabriel07 explică (pentru NLS):

Din pacate sunt prea multi bani. cheltuiti pe un volan. poate ceva mai ieftin dar tot cu specificatiile mele.

| AndreiGigg a răspuns:

Salutare eu sunt Andrei si vreau sa te ajut. In primul rand care este bugetul tau. Presupun ca tu vrei volanul nou.

| 07gabriel07 explică (pentru AndreiGigg):

Nu neaparat nou. cele noi sunt destul de scumpe. buget in jur de 60 de lei