| FvLaD123 a întrebat:

am nevoie de toate driverele pentru laptop TOSHIBA Satellite L850-13Q.am incercat niste programe dar au nevoie de internet (n-am nici driver de internet sau wireless instalat). deci, dati-mi un link pentru drivere.multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pagina oficiala cu drivere:
http://eu.computers.toshiba-europe.com/......s_bios.jsp
Alegi in fiecare casuta (sau macar cele mai importante, daca nu stii descrierea in detaliu) si iti afiseaza driverele pentru modelul tau. Cu cat sunt mai multe casute completate, cu atat iti apar doar driverele compatibile pentru modelul tau. Sper sa te descurci.

| Bondor_Radu_1975 a răspuns (pentru dannyel86):

Multumesc din suflet dannyel86, aceleasi probleme le am si eu, dar cu linkul tau s a rezolvat rapid. Sa fii sanatos
Pt "ajutatorul" dinaintea ta, am doar atat de spus: sa cumperi un produs NOU si sa iei plasa ca nu are drivere chestii, e suficient. Nu mai ai nevoie si de alte minunatii, de genul unui istet care n are chef sa ajute un novice. Oricum, pace tie si mai mult frumos in viata.

| dannyel86 a răspuns (pentru Bondor_Radu_1975):

Salut din nou! Site-ul e facut sa ne ajutam reciproc. Si daca am oferit o solutie care a rezolvat problema, ma bucur pentru cei care s-au folosit de ea si cu alte ocazii. Comentariile rautacioase sau intrebarile inutile si aberante trebuie ignorate. Asta am invatat eu din experienta pe TPU, de cand mi-am facut contul.
Ai grija de tine si de sistemul tau! O saptamana usoara!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai vrei sa ti le aruncam cu prastia, sau cum? Te duci la producator, cauti modelul tau de laptop si-ti downloadezi driverele. Aici cum postezi daca nu ai net?