| NooneLikesMe a întrebat:

Am nevoie de un Windows7, care sa nu fie "corupt"sau virusat ETC. Eu me-am instalat un windows downloadat de pe internet,care atunci cand instalez un program,icoanele de pe desktop dispar, sau arata urat, nu pot accesa comenzi din "run" ETC. Veau un windows 7 bun. Daca puteti sa ma ajutati cu un link de download bun asi fi redcunosator.

2 răspunsuri:
| poftabuna a răspuns:

Mai antai spune ce sistem ai sa stim ce sistem de operare ti se potriveste
daca win 7 nu se simte bine i sistemul tau poti incerca la nesfarsit ca nu va merge! concluzie: intri aici:http://mariusciobanu.weezo.me/5wg ati alegi ce sistem de operare vrei
sau aici http://gorgo.ucoz.ro/ lasi un coment si specifici ce sistem ai si ati pun la download un win 7 curat :preactivat sau nu +_bafta+_

| NooneLikesMe explică (pentru poftabuna):

Un windows7 (daca se poate home premium) Preactivat, laptopul meu este doar pentru windows7 il duce foarte bine, dar windowsul care il ac acum este varza(crede-ma, nu laptopul e de vina) Daca ai putea sa lasi un link cu windows7 Bun asi fi multumit