| T3JS a întrebat:

am nevoie repede de ajutor! Am pus tastatura sa scrie cu diacritice. Acuma vreau sa imi pun inapoi tastatura in limba engleza, dar nu stiu cum...Am windows 7... FUNDA!

5 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Click dreapta pe bara de Start ->Toolbars->Language bar si apoi te descurci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Sebby: Da asa este.
Sau mai scurt, daca vrei sa scrii ca inainte doar in unele aplicatii: in coltul din dreapta jos al monitorului, cand te uiti fata in fata cu el happy, undeva scrie RO, tu dai click si iti va aparea o caseta de dialog si dai din nou click pe EN big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shift(de sub caps lock)+althappy succeshappy

| BlaaBlaa a răspuns:

Uita-te in bara de jos (unde ii si ora) acolo trebuie sa scrie EN sau RO daca scrie RO atunci apasa acolo si schimba pe limba Engleza (EN statele unite). Si langa EN sau RO e o chestie care arata ca o tastatura si dai acolo si scrie US sau SUA internationala si apesi pe US si gata big grin

| anboss a răspuns:

Vezi ca in colt stanga jos scrie RO tu dai click si schimbi engleza