| bugativeyRO a întrebat:

Salut, am niste baterii de tip 2/3 AAA de la o drona cu litiu si unele dintre ele ( 10 la numar ) s-au fisurat si a curs din ele litiul si ma intrebam daca se pot reincarca cu litiu la loc si daca da, stiti vreun loc in Bucuresti unde as putea face asta?

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Nu se pot reincarca. Este vorba de litiu-polymer banuiesc. In schimb gasesti sa cumperi acumulatori la fel.

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Nu cred, nu am auzit de asa ceva! Sa-mi zici si mie daca ai reusit!