| Croitoru_Adin_1991 a întrebat:

Salut,am niste casti de la s7 edge,mergeau foarte bine,dar acum nu se mai aude dreapta, stiti cum sa le repar? Va rug mult.

2 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Iei un aparat de masura si verifici cap coada, unde nu iti da bine, e intrerupt. Desfaci, refaci, cositoresti, izolezi si done.

| Xaya a răspuns:

Daca acele minunate casti au venit la pachet cu telefonul si tu ai luat dispozitivul acum mai putin de un an ar trebui sa te duci la un service de-al celor de la Samsung si iti dau altele gratis (daca nu le-ai stricat tu, ci sunt defecte) Atentie! ai nevoie de multe acte (de identitate, garantia, copie a facturii sau factura in sine)
Daca nu sunt luate cu telefonul sau nu mai sunt in garantie cel mai probabil mufa e problema, se strica ce e in mufa acolo trebuie desfacuta mufa si verificate conexiunile