| Anonimu777 a întrebat:

Salut, am niste casti H8316 MARVO, si au si microfon, si nu stiu sa le conectez la pc, adica bag firul dar, nu se intampla nimic. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| iMophis a răspuns:

Salut!
Dupa ce introduci castile trebuie sa activezi microfonul din setari. Uite aici un videoclip in care vei vedea pas cu pas ce trebuie sa faci. https://www.youtube.com/watch?v=dwJayXYAZDQ

| Anonimu777 explică (pentru iMophis):

Am facut greseala sa le dezactivez si atunci cand nu le-am dezactivat scria ' nealimentat' si le bagasem in fata, roz cu roz, verde cu verde, sad acum ce fac?