| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am niște întrebări legate de acest PC : https://m.emag.ro/......DV9JJ0BBM/

Pot conecta la el un monitor cu 2 cabluri DVI-D single link? Pe site scrie doar dvi d. Și nu ma prea pricep.

Cealaltă întrebare este cam în câte fps uri as putea rula cs go.
Mersi

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lasa timpeniile. Cu 2000 vinde un prieten un sistem care sterge pe jos cu mizeria asta.

| PainTech a răspuns:

Placa video are :
-DVI-D (Single-Link) (HDCP)
-HDMI
-VGA

Suporta pana la doua monitoare. Din pacate are un singur port DVI-D. Poti cumpara un adaptor HDMI -> DVI-D.

Sistemul duce 60+ indiferent de rezolutie si de setari video.

| Nicolae_Eduard_1983 a răspuns:

Poti cauta pe Youtube :componentele pc-ului benchmark cs go