| SergiuChiosea a întrebat:

Salut, am nokia e65 si nu pot intra pe internet imi scrie : date ca pachet:conexiune de date ca pachete indisponibila. Ce pot face ca sa pot intra pe internet? Am trimis mesaj la 0101 si miau venit parametrii si nu se salveaza toti am mai incercat si nu pot.

Răspuns Câştigător
| wildfirerock a răspuns:

Ai configurat telefonul cu setarile retelei pentru internet? Daca nu, suna la relatii cu clienti si spune le sa-ti trimita setarile pentru configurare internet

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Sau. intra pe Orange, si gasesti acolo, mult mai usor, cum sa-ti activezi netu pe tel. trebuie doar sa spui modelul telului si gata happy si numarul de telefon cred