| Alkyda a întrebat:

Sall. Am un telefon Sony Ericson Vivaz u5i. problema este ca nu stiu cum as putea sa intru pe internet adica am aplicatiie facebook si youtube pe care le pot accesa insa cand dau la Meniu-Aplicatii-Internet imi da un mesaj Date ca pachete:Conexiune de date ca pachete indisponibila Internet: Nu s-a putut realiza actiunea. Trebuia umblat pe la setari sau trebuie sa intru in alta parte pentru a accesa google, yahoo? Stie cineva?

1 răspuns:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Iti trebuie setarile de internet de la operatorul la care esti abonat. Suni la relatii cu clientii al operatorului pe care il folosesti si ceri setarile pentru modelul tau de telefon.