| Dascalu_Rareş_2000 a întrebat:

Salut,am o boxa bluetooh care mergea, dar astazi se conecteaza dar nu se aude nimic, ma uit la setari si imi arata ca boxa reda muzica dar de fapt nu se aude absolut nimic.Boxa nu are nimic, fiindca se conecteaza si se aude cand o pornesti.Nu am boxa de mult timp, o folosesc de o saptamana la laptop.P.S.:An windows 7 ultimate.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Vezi ca boxa trebuie sa aiba un boton sau o gaurica de RESET. O apesi si urmezi instructiunile din cartea ei pentru resetare, apoi o imperechezi iar. Poate e blocat softul ei.