| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, am o boxa LG xboom ce pot sa fac sa nu ma pot conecta la bluetooth daca el e setat pe radio (ca SE POATE CONECTA UN NEBUN SI SA IMI DE ABOXELE LA MAXIM SI SA DEA VINA PE MINE)

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

S-a intamplat sa poata controla boxa ta de la distanta?
Asta inseamna ca ei au avut acces la boxa la un moment dat si au imperecheat dispozitivul cu telefoanele lor.
Incearca sa resetezi boza, dupa instructiunile manualului producatorului. Conectivitatea cu alte dispozitive ar trebui sa fie eliminata.
Apoi restabilesti conexiunea Bluetooth doar cu telefonul tau.

| SacuiuRobert926 explică (pentru dannyel86):

Ma rog am putut eu sa controlez la distanta si de la vecini mei ma pot conecta la boxa mea.

| SacuiuRobert926 explică:

Vreau sa ascult radio linistit si se tot conecteaza altii