| BoMbeRmEn a întrebat:

Am o camera web "Microsoft LifeCam VX-1000" si vede cam in ceata sau intuneric (cateodata, chiar daca becul este aprins sau este ziua)si nu stiu ce sa ii fac cum sa o reglez. Daca nu stiti ce sa ii fac poate ma ajutati macar sa o fac sa se auda.(sa pot vorbi, nu stiu de ce in ultimele zile nu se mai aude ). Ce credeti ca ar trebui sa ii fac? Sau daca stiti niste Setari.MULTUMESC ANTICIPAT!

5 răspunsuri:
| Eminem2012 a răspuns:

Hey! Si eu am aceiasi camera web ca tinehappy Ca sa faci sa nu ve mai vada in ceata trebuie sa rotesti chestia aia, cercu ala pana vede bine.Scz de exprimare dar nu aveam idee cum sa ma exprim

| AndreeaMabel a răspuns:

Trebuie sa reglezi cercul pana se vede bine! tongue

| zuzu04 a răspuns:

Trebuie reglata de la obiectiv.

| BoMbeRmEn explică:

De acolo am reglato si tot asa vede straight face De asta am pus intrebarea am zis ca poate este vreo setare la luminozitate sau ceva happy nu stiu thinking

| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

In legatura cu reglazu rotesti acea chestie de pe camera in orice directie si o reglezi cum vrei tu.Si cu microfonu te duci in Control Panel-Sounds and Audio Devices-Acolo deasupra la voice-Default voice-alegi camera ta web. Fund@?