| MasterOfShadown a întrebat:

Salut am o carcasa Zalman ZM-T3, am o problema cu placa video Asus AMD Radeon R9 270X OC DirectCU II cand ajunge la temperatura de 62-65 cand stau intr-un joc mai maricel dupa vreo 5-10 minute se blocheaza ecranul si apare totul gri si placa video debea a venit de la garantie, (mi-au dat alta noua) eu zic ca e de la placa, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SuperFraTele a răspuns:

Te duci la reprezentant si ii spui."Vreau un cooler mai puternic pentru ca, coolarul acesta se incinge foarte repede si le mai spui ca faci gameing "deci in concluzie te duci la rep. si le ceri un cooler mai puternic.Bafta!