| Adi36346346 a întrebat:

Salut, am o casca bluethoot Plantronics M70! Si am o nelamurire. stie cineva cum pot selecta limba romana (daca are) sau engleza? din manualul de instructiuni nu prea inteleg nimic. Tin apasat pe butonul apel dar cand imi da sa selectez limba nu stiu cum sa trec la alta limba sa o selectez

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Eu din manualul de instrucțiuni înțeleg doar că poți selecta limba când o pornești.
O pui în ureche, îi dai drumul și ți se oferă trei opțiuni. Aici, manualul nu e prea clar - spune doar să alegi una dintre ele, nu i CUM anume s-o faci. Acum, dacă opțiunile prezentate sunt succesive și se așteaptă o confirmare cu tasta de apel - o apeși când ajunge la limba dorită (engleză, că nu cred să aibă română).
Dacă spune doar „select language", posibil ăs poți „defila" opțiunile cu butoanele de volum. Apeși pe apel pentru limba dorită.
Abia apoi se va trece la împerecherea cu telefonul (pairing).
pag. 5 -» http://www.plantronics.com/......_ug_en.pdf