| aurel1974 a întrebat:

Am o centrala Ariston de apartament.Problema este ca presiunea la apa calda de la baie este mult mai mica decat la bucatarie.La bucatarie este aproape cat apa rece.Care sa fie cauza? Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este de la robinetul de apa calda al bateriei de la baie.Presiunea in instalatia de la centrala este egala peste tot.

| MitroAlex94 a răspuns:

Verifica robinetii de la apa calda de la baie.Problema nu este sigur de la centrala.