| papuciirupti a întrebat:

am o combina muzicala cu o mufa unde scrie 'phone' si una 'microfon' iar eu cand conectez telefonul, ea reda muzica, merge, doar ca as vrea sa scot telefonul si sa-l inlocuiesc cu un stick, am sanse?
vreau sa leg la o mufa de casti o mufa mama usb cu 4 pini, doar ca nu stiu cum sa le leg, mufa jack avand doar 3 fire straight face si nu stiu daca o sa il vada combina, deci imi poate explica cineva? ofer funda si sper ca ati inteles happy

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta, combina stie doar auxiliar adica sa ruleze audio dintr-o sursa externa gen telefon, mp3 player etc. pentru stick ar avea nevoie sa stie sa citeasca informatia de pe stick si asta ar implica sa aiba optiune din software.

Deci, nu poti face asta.