| stefan17 a întrebat:

Salut am o imprimanta Canon mp250, cand se finisa cerneala din cartus o duceam si mi-l incarcau pe urma a aparut o eroare E05 si am incercat tot felul de reset si multe altele apoi mi-am cumparat un cartus nou negru si oricum imi apare aceasta eroare ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fara sa strambi acele incearca sa cureti locul unde sta cartusul ( cu imprimanta scoasa din priza). Este solutie pentru curatat ochelari. Eventual cu o pensula de acuarela mai groasa.