| catalinutzu95 a întrebat:

am o imprimanta Canon mp250 si cand vreau sa trag ceva de pe pc nu imi trage coala goala daca trag ceva la xerox merge.stii cumva ce are? va rog un raspuns cat mai repede dau funda.

8 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Poate ai pc virusat si tiai virusat si imprimanta da incearca cu un restart

| Biancaalone a răspuns:

Buna! Am si eu aceiasi imprimanta. Verifica daca e conectata la PC.
sau Dai o resetare imprimantei!

| catalinutzu95 explică (pentru Biancaalone):

Cum dau resetare la imprimanta am tinut apasat pe butonu ala 5 sec

| Biancaalone a răspuns (pentru catalinutzu95):

Eu stiam k se tine apasat 10 sec

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Verifica daca nu cumva ai scapat ceva in sertarul unde pui hartia. de obicei acolo cad pixuri, creioane, monezi, etc. si dispozitivul se blocheaza si nu mai trage hartia.

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Vezi daca nu cumva ai scapat in sertarul de unde se trage hartia vreun, creion, pix, moneda, etc. de obicei asta se intampla si se blocheaza imprimanta.

| catalinutzu95 explică (pentru GalatiCalculatoare):

Mie imi trage hartia dar goala si am incarcat tusu acum 5 ore

| catalinutzu95 explică:

Am tus daca nu as avea tus nu miar trage cand folosesc xeroxu