| Cryss_Crysty_1995 a întrebat:

Salut am o imprimanta HP c4170a laserjet, am windows 7 ultimate si nu imi detecteaza imprimanta ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Ai instalat driveru'?happy

| Cryss_Crysty_1995 explică (pentru Bogdanovici24):

Pai tocmai aste e ca nu stiu ce driver imi trebuie pentru ea, am windows 7 ultimate, si nu gasesc nici un driver i-am facut si update la windows nimic

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Cryss_Crysty_1995):

Nu ai CD cu driver pentru imprimanta? Daca nu ai, cauza pe site-ul firmei de la care ai imprimanta sau cauta pe google " driver pentru HP c4170a laserjet".Eu pe site-ul celor de la HP mi-am descarcat driveru.Bafta!

| Cryss_Crysty_1995 explică (pentru Bogdanovici24):

CD nu am la ea si pe site-ul celor de la HP nu gasesc nici un driver care sa mearga le-am descarcat pe toate

| Cryss_Crysty_1995 explică (pentru Bogdanovici24):

Nu am cd cu driver la ea

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Cryss_Crysty_1995):

Atunci nu stiu frate, incearca si cauta solutii pe " gugal". Bafta!