| gabubu95 a întrebat:

am si eu ceva URGENT! am o imprimanta HP Deskjet 1050 J410 series! Am instalat driveru dar nu o recunoaste straight face va rog ajutorrr am nevoie pana diseara de ea!straight face dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| sherlock a răspuns:

Vezi sa fi instalat bine componentele fizice! Dezinstaleaza si umeaza pasii intocmai pe parcursul instalarii, trebuie conectata la PC cand iti cere instalarea, daca e CD cu driverul pentru ea nu are de ce sa nu mearga.

2 răspunsuri:
| Fla_6813 a răspuns:

Am si eu una tot la fel si tot asa face nu inteleg de ce

| Fla_6813 a răspuns:

Ba spune-mi si mie ce ai facut pana la urma plzzzzzzzzzzzzzz!