| anonim_4396 a întrebat:

Am o Intrebare:Am pe computer Windows XP, si doresc sa instalez Windows 7.In acest caz trebuie sa pun pe flash-uri, CD-uri informatia ce-mi trebuie; la instalarea unui nou sistem de operare file-urile din computer se pastreaza sau nu?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Daca este cd bootabil si alegi optiunea "boot cd", windows-ul vechi este sters cu tot cu fisiere. Daca nu este cd bootabil, nu se sterge nimic. Funda?happy

2 răspunsuri:
| E7103385 a răspuns:

Cum aflu ca este cd bootabil sau nu?

| Adelin_2149 a răspuns:

Nu deci bagi cd-u cu windows si dai restart dupa cand apare dai de multe ori Space space space si iti apar dupa pasii jos dar e o smecherie trebuie cand dai formatare sa dai in C install sa se instaleze in C windowsu