| assdss a întrebat:

Salut Am o intrebare ...care poate sa ma ajute ...am un HTC Sensetion XL si ma mancat undeva sa ii fac un update la soft iar acum ma enerveaza de mor face numai figuri, si as vrea sa revin la softul lui original si ma chinui de o saptamana sa il pun inapoi si nu reusescsad care ma poate ajuta? stie cineva cum il pot aduce inpoi la softul lui original? am cautat si pe google si peste tot si nu prea gasesc ce sa fac sad va rog mult sa ma ajutati, mersi mult!

1 răspuns:
| Andruşcă a răspuns:

Du telefonul la un SERVICE specializat(nu calculatoristi din scara blocului), le dai la aia bani si ti-l fac ei.
Daca-ti mai bagi mult nasul n-o sa mai porneasca deloc.