| wolfman22 a întrebat:

am o intrebare, ce sa aleg, dintr-un iPod shuffle si un iPod nano touch, eu mai am un ipod classic din prima generatie dar a inceput sa o ia razna, am inteles ca la ipod shuffle e greu sa gasesti melodia dar e mai ieftin decat un ipod nano, ce sa fac?!

1 răspuns:
| smashboy123 a răspuns:

Nu iti recomand ipodurile care le-ai specificat mai sus.Eu am avut ipod nano dar l-am vandut si am cumparat un ipod touch 4g care chiar merita banii.Cel mai bine cumperi un ipod touch 2g, 3g sau 4g deoarece performanta este mai ridicata si poti juca si jocuri, vizioana filme, wi-fi, internet la ipod touch 4g ai si camera hd, facetime deci chiar nu se compara.