| Halco a întrebat:

Am o intrebare: cum se poate afla e-mailul de la un utilizator de Facebook? Dau fundita daca merge!

5 răspunsuri:
| LiaYapp a răspuns:

Pai e-mailul unei pers se poate afla dand la informatii la persoana respectiva iar jos de tot o sa-ti apara e-mailul, dar mai sunt unele pers care prefera sa nu publice e-mailul sau il publica dar numai pentru prieteni, in acest caz nu poti sa ii afli e-mailul... sper ca te-am putut ajuta

| LiaYapp a răspuns:

Pai e-mailul unei pers se poate afla dand la informatii la persoana respectiva iar jos de tot o sa-ti apara e-mailul, dar mai sunt unele pers care prefera sa nu publice e-mailul sau il publica dar numai pentru prieteni, in acest caz nu poti sa ii afli e-mailul... sper ca te-am putut ajutahappy

| Alondrasarah a răspuns:

Sub profilul persoanei respective scrie asa : perete,informatii, fotografii, prieteni.

Alegi " informatii".
si acolo jos la date de contact scrie id-ul respectivbatting eyelashes

bafta :*

| MaTrIx8378 a răspuns:

Uita'te pe aceste site'uri si cred ca te va ajuta:D
http://refresh.ro/2011/01/ti-ai-activat-email-ul-facebook-com/
http://alexandrunegrea.ro/......ctici.html
http://www.adrianciubotaru.ro/cum-te-poate-ajuta-facebook/
Mda nu stiu daca te'a ajutat ce ti'am zis eu mai sus...acum tu deciizii si cum... daca nu este ce ti'am dat eu mai sus sry, Bafta Funda da'eu care merita si care te'a ajutat cu raspunsu cel mai bun:D

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Dai pe profilul lui si mai jos are scris email-ul! bafta!