| AnneMariie a întrebat:

Cum aflu e-mailul cuiva de pe profilul de facebook daca ii stiu numele de utilizator, dar nu il are la "despre" e-mailul? Cine ma poate ajuta va rog. Fundita. Multumesc!

5 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Îl întrebi!?

| AnneMariie explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Eu am pus aceasta intrebare, deoarece a fost facebook'ul meu cel vechi, doar ca am uitat adresa de e-mail. Multumesc oricum!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AnneMariie):

Păi nu ai cum aşa.

| cdu92 a răspuns:

Nu ai cum.

| TheBoy1234 a răspuns:

Nu ai cum.Dar daca vrei e-mailul acelei persoane ma gandesc ca vrei sa vb cu ea/el, dc nu vb cu respectivul pe fb?
Funda?