| DolceKiss a întrebat:

Am o întrebare urgenta.Deci acum câteva zile mama si-a verificat e-mailul si a văzut ca multe persoane i-au trimis cereri de prietenie pe Facebook.Chestia este ca ea nu are Facebook! Credeti ca cineva si-a facut cont folosind e-mailul ei? Se poate afla cine? Ajutati-mă urgent va rog.

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Da! Se poate, poti sa intri pe facebookul tau si sa analizezi putin profilul lui sau ei.

| Flaviucu a răspuns:

Daca ii stie parola de la e-mail se poate. Daca nu, nu se poate deoarece trebuie sa iti activezi contul de pe e-mail. Darse poate sa foloseasca un e-mail care nu e alui/ei si sa primeasca codul de activare prin mesaj. In concluzie se poate ca cineva sa-si faca un conte pe Facebook cu adresa mamei tale.

Răspuns utilizator avertizat
| CuloriHD a răspuns:

Daca nu ii stie parola de la e-mail nu are cum

| DolceKiss explică:

Deci practic cum pot afla mai exact?