| boqdan19 a întrebat:

Salut..am o intrebare in legatura cu un nokia 5530 xpress music... unde gasesc un soft pentru el pe internet si daca mi-l pot resofta singur! ..ms

2 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Poti sa incerci cu Nokia Software Update sau cu Phoenix (dar e mai greu...). Gasesti pe google tot ce ai nevoie.

| cm87 a răspuns:

Salut. descarci simplu Nokia software updater si cand iti cere conectarea telefonului dupa instalare detecteaza practic singur ce soft are nevoie si tu doar trebuie sa ii dai instalare. doar ca in timp ce iti reinstaleaza nu ai voie sa opresti calculatorul sau sa deconectezi telefonul indiferent ce simptome ar avea. succes!