| andreas63 a întrebat:

Cum pot resofta un Nokia 5530 Express Music daca nu se mai deschide?
PS:se aude numai un bazait

1 răspuns:
| lucasitto a răspuns:

Nu prea ai sanse. Ai putea totusi sa te duci la firma lor sau la cineva care se ocupa de reparatii de device-uri. E singura metoda. Stiu ei mai multe. Sau... nu ma pricep la Nokia dar poate merge sa salvezi datele cu un cablu de date si cam atat. Modelul e destul de4 vechi incat cine mai stie. Deci tot o firma care se ocupa cu reparatii. Sper ca te-am ajtat. Funda?