| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de achizitionarea unui telefon performant al momentului, buget este destul de mare.
As dori sa-mi spune-ti care ar fi cele mai performante telefoane ale momentului, va rog.
Multumesc!
Pentru cel mai bun raspuns dau funda.

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut, Cristi!
iPhone 5, Samsung galaxy s3, s4, HTC ONE, Sony XperiaZ, BlackBerry Z10, BlackBerry Q10, Huawei Ascend Mate, Nokia Lumia 1020, Motorola Moto X.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Mai astepta pentru note 3 vreo 1-2 luni.Procesor 2.26 quad core, 3gb ram, camera 13mp, ecran 5.7 inchi, stylus, spatele este acoperit cu piele

| CoconetulFurios a răspuns:

Samsung galaxy note 3

| geanyhalav a răspuns:

Iphone 5, galaxy s4, HTC one, note 2 si note 3...eu recomand s4 sau note 3

| AlexandraAda30 a răspuns:

1.HTC ONE
2.Samsung Galaxy S4
3.Iphone 5