| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa adresez cateva intrebari celor care se pricep foarte bine la telefoanele mobile de actualitate.
Prin decembrie 2013 sau ianuarie 2014 as vrea sa-mi cumpar un smartphone...
Care ar fi marca de telefoane mobile din lume care fabrica, evident, cele mai performante telefoane mobile din lume?
Vreau un telefon foarte performant, cel mai performant, sa aiba cel mai mare procesor, cel mai mare RAM, etc...
Bugetul meu ar fi intre 2500 RON si 3000 RON bani lichizi.
Astept raspunsuri!!!
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ITMania a răspuns:

E mult prea devreme sa te hotarasti la ceva acum. Doar lunile astea Samsung vine cu seria F si probabil un Galaxy S5, iPhone abia si-a lansat 5S`ul si 5C`ul, deci preturile vor scadea si la astea.

La ora actual, cumperi un Galaxy S4 sau un HTC One, printre cele mai bune telefoane, 5S`ul iti depaseste bugetul nou.

4 răspunsuri:
| GmVenNo a răspuns:

Samsung galaxy s5 e ff bun. Cumpara-l!

| bogdanficiu1999 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa alegi un Galaxy S4
Pret: 2400 lei
Rezolutie senzor (Mp):13
Camera secundara:2 Mp
Memorie interna (MB):16 GB stocare / 2 GB RAM
Model Procesor:APQ8060pro Quad Core

| Benden a răspuns:

Pai inca nu poti sa te hotarasti e prea repede char in luna in care vrei sa-ti iei...at sa te hotarasti ...parerea mea acum ar fi Sony Xperia Z

| AdrianXH a răspuns:

Samsung Galaxy S4
Model Procesor:APQ8060pro
QuadCoreProcesor(MHz):1900
Greutate (g):130
Sistem de operare:Android v4.2 (Jelly Bean Plus)
VS
iPhone 5S
http://www.apple.com/iphone-5s/features/