| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa adresez cateva intrebari celor care se pricep in domeniul telefoanelor mobile :
1. Care ar fi cea mai buna marca de telefoane mobile la ora actuala? Adica marca care fabrica cele mai bune mobile de pe piata ( performante, durabile, etc ).
2. Care ar fi marca de telefonie mobile care domina piata la ora actuala?
3. Dispun de un buget extrem de mare de bani si as dori sa-mi cumpar aproape cel mai performante telefon de pe piata daca nu, cel mai performant, ce spuneti? Care-ar fi?
4. Telefon sau tableta?
Acestea au fost intrebarile.

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

1. La prima intrebare difera in functie de specificatiile cu care vine fiecare telefon.
2. Piata actuala e dominata de departe de Samsung in Romania, pe glob Samsung e primul dupa Apple Huawei Sony zte si LG apoi nu mai stiu.
3.Sunt multe telefoane performante, acum daca ai vrea sa ai un telefon high end ai putea sa iti iei un Samsung galaxy s3 sau iphone 5, insa peste cateva luni o sa apara s4 si o sa zici ce fraier am fost ca nu am mai asteptat putin.
4.Telefon, eu nu gasesc rostul unei tablete decat pentru a te da mare ca ai tableta.

| Pikaciuuu a răspuns:

1. Eu zic ca Samsung smug
2. Tot Samsung cred thinking
3. Samsung Galaxy S3
4. Telefon

| teodorteoteo a răspuns:

Ca telefon ti-as recomanda Sony xperia z sau l si ca tableta Asus transformer pad sunt best

| Colle a răspuns:

La intrebarea 01. este Samsung.
La intrebarea 02. este Apple