| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Pe contul meu de Cosmote (www.cosmote.ro) am o optiune:
Lista numere de telefon. Apas si imi cere o parola Self-care.
Nu am posibilitati sa introduc parola. Vreau sa stiu ce arata acolo (bineiteles, dupa ce as introduc parola). Arata ce numere am format, ce numere am in agenda, ce apeluri am avut, cum am folosit extraoptiune de internet si pe ce pagini am intrat?
Ce arata acolo?
Va rog, caut raspunsuri de la cei care stiu sigur.
Multumesc anticipat.
fundita + vot!

1 răspuns:
| KYZ a răspuns:

Cred ca acolo iti poti salva tu numere de telefon. La o eventuala pierdere de sim sau furt al telefonului, iti poti recupera numerele de acolowinking