| SpawNury a întrebat:

Salut, am o intrebare. Pe facebook, cum pot face o poza dintr-un album privata? Dar doar una, albumul sa fie cum este el, si poza din acel album sa fie privata.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti doar o poza din album! Albumul cu totul ii poti face setare de confidentialitate sa nu mai fie public si implicit invizibil pe site (il vezi doar tu)
Bafta!

| SpawNury explică (pentru neluL):

Multumesc, asta stiam si eu. pacat daca nu pot sa fac o poza privata. laughing Mersi oricum.

| neluL a răspuns (pentru SpawNury):

Cu placere! bye, bye wave

5 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

"daca aveam mai multe poze, imi faceam facebook."

| SpawNury explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Am zis eu ca e profilu' meu? :o E a lu' fratimiu si e o poza ce o enerveaza pe mama. si am vrut s-o fac privata ca nu se prindea asa. dar daca o stergeam se prindea. Deci nu e profilul meu. -.-"

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru SpawNury):

-.- "