| Florinakeflorin123456789 a întrebat:

Am o intrebare pot pune jocuri de pe PC direct pe tabletea? Are cablu de date tableta! Supuneti-mi situri unde gasesc jocuri si cum le descarc!?

2 răspunsuri:
| Wyorel a răspuns:

Cred ca da.Cauta pe file(list) daca ai cont sau pe site-uri de genul.

| Florinakeflorin123456789 explică:

Doresc sa stiu ce trebuie sa fac sa le pun pe tableta.Cand bag cablul de date imi apare un folder cu numele tabletei. Acolo in folder am mai multe foldere :muzica imagini etc. In ce foldeer trebuie sa le bag jocurile si de unde iau aceste jocuri?