| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare si as vrea sa ii aflu raspunsul, dau funda cine imi raspunde corect...deci sa incepem Am dat ignore unui prieten pe mess, ii pot scoate ignoreul cumva?

Răspuns Câştigător
| xXMaximAlcoolxX a răspuns:

Bună DJghencea!
Desigur că poți.
Uite pașii :
1.Intri pe messenger și apeși Ctrl+Shift+P.
2.Pe lista aceea apare Ignore List, dai click apoi o să apară lista cu cei pe care îi ai la ignore, dai remove la respectiv apoi îl bagi din nou în listă.
Baftă.

4 răspunsuri:
| AdyTtZa a răspuns:

Daa,dai ctrl+shift+p de akl la lista aia dai ignore list si iti aprare lista cu cei care i-ai dat ignore apesi pe id`u lui si dai remove

| Ana_2735 a răspuns:

Da poti:intri la messenger, dai la preferences si in bara din stanga o sa gasesti ignore list, dai click pe id-ul prietenului tau si dai addhappy

| irazvan a răspuns:

Normal. Pai fa asa : Fiind intrata in Mess apasa Ctrl Shift P in acelasi timp apoi in partea stanga cauta IGnore list si apasa pe el apoi unde e o casuta alba cauti id-ul selectandul iar in partea dreapta da pe remove si ai terminat

| Gothic a răspuns:

Da, sigur ca poti.
Deci intri pe mesenger si sus si colt ( stanga ) scrie messenger--->preferences--->ignor list--->iar acolo cauti persoana respectiva si dai remove in dreapta!

Baftawinking tongue
Funda? big grin