| andrei1121 a întrebat:

Salut am o intrebare si ofer funda penteru cine imi spune cum pot sa vad videoclipuri pe youtube de pe mobil am lg kp 500 cookie cu internet Vodafone si 50 mb

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca programul asta de aici si ai Youtube pe telefon
http://www.umnet.com/download-software/10940-youtube

| Curiosu a răspuns:

Trebuie sa cauti o aplicatie sa poti vedea fisierele de tip flash specifice youtube-ului

| andrei112 a răspuns:

Salut,
Daca ai intrat pe Youtube, dai click pe un video si se incarca pana da o eroare gen "Timp expirat solicitare" trebuie sa schimbi setarile telefonului. Intra pe Vodafone.ro si alege de acolo "Obtine setari" alege telefonul tau si selecteaza "VF internet pe mobil". Introdu e-mailul tau si da ok. Vei primi setarile prin e-mail.
Daca apare eroare "Nu se poate citi formatul/Formatul nu este acceptat" downloadeaza browserul BOLT si incearca de pe el.