| Bianca_3626 a întrebat:

Am un lg cookie fresh si vreau sa-mi bag internet pe mobil dar de fiecare data cand incerc imi spune obtiunea aleasa nu poate fi activata.telefonul tau este incompatibil cu serviciul selectat.Pe vodafone scria ca are internet pe monil si are la aplicatii opera mini deci ar trebuie sa mearga. Ce ar trebui sa fac in situatia asceasta?

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Trebuie sa te duci la Vodafone [la magazinul Vodafone] sa-ti activeze ei internetul. Platesti cativa euro in plus happy. succes

| Ana_6561 a răspuns:

Obtiunea?! ii cam departe p de b ca sa le incurci. frate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am LG cookie si am activat internetul pe mobil, am fost la un reprezentant vodafonde si mi l-a activat... o luna este gratuit happyopera mini chiar merge f bine