| MrKido a întrebat:

Am o intrebare:
Vreau sa imi fac un canal de gaming(gaming) si as vrea sa stiu daca pot castiga bani din asa ceva ca de ex prin rpm network
As vrea si cateva informatii despre rpm network(cati bani se castiga,modul de plata, etc)

1 răspuns:
| Athée a răspuns:

Da, poti castiga multi bani printr-un canal de gaming, de obicei cam 2 $ pe 1000 de vizualizari. Faci contract cu ei, si iti baga banii pe card, e simplu. Explica mai bine Vlad Coste pe youtube. ( scrie asa: cati bani castiga vlogg-erii vostrii preferati )